T.C.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı

Haberler

Bakan Tüfenkci: Ardahan'ı sınır ticaretine açıyoruz

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Laf üretmiyoruz, iş, aş üretiyoruz. Birileri gibi iftirayla, yalanla, siyaset yapmıyoruz ve yaptıklarımızı yapacaklarımızın teminatı olarak görüyoruz, milletle buluşuyoruz." diye konuştu.

16 Aralık 2017 Cumartesi

Bakan Tüfenkci, Artvin'de

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Başbakan Binali Yıldırım’ın teşrifleriyle AK Parti Artvin 6. Olağan İl Kongresine katıldı.

16 Aralık 2017 Cumartesi

Bakan Tüfenkci, “Türkiye'nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı" ödül törenine katıldı

Bakan Tüfenkci, Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen "Türkiye'nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı" ödül törenine katıldı.

15 Aralık 2017 Cuma

Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent Tüfenkci'nin 2018 Mali Yılı Bütçe Sunumu

15 Aralık 2017 Cuma

Bakan Tüfenkci'den Kudüs Açıklaması

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Kudüs sadece Müslümanların değil, aynı zamanda bütün insanlığın ortak mekanıydı, ilk kıblemizdi. Biz bu mücadeleyi yalnız kalsak da sonuna kadar sürdüreceğiz ve asla Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak kabul etmeyeceğiz." dedi.

13 Aralık 2017 Çarşamba

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci Erzurum'da

Bakan Tüfenkci, "Kasım ayı itibarıyla esnaf ve sanatkara, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) aracılığıyla ya da Halk Bankasından sağlanan destek miktarı 23 milyar lirayı aştı." dedi.

13 Aralık 2017 Çarşamba

Bakan Tüfenkci Ankara Birlik Vakfı üyeleriyle bir araya geldi

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Türkiye'nin büyümesini kan ve silah üzerine değil, insan merkezli üretim ve huzuru amaçlayan bir altyapı üzerine tesis ediyoruz" dedi

13 Aralık 2017 Çarşamba

Bakan Tüfenkci, BİRKONFED Olağanüstü Genel Kurulu'na katıldı

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, sınır ticaretini geliştiren ve kolaylaştıran, o bölgedeki insanların kazanacağı bir sistemi yakın zamanda hayata geçireceklerini bildirdi.

10 Aralık 2017 Pazar

Bakan Tüfenkci: Hallerin Sayısını Düşüreceğiz

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Ankara Ticaret Odası (ATO) Meclis Salonunda gerçekleştirilen Türkiye Halciler Federasyonu 6. Olağan Genel Kurul Toplantısı’na katıldı.

10 Aralık 2017 Pazar

Bakan Tüfenkci, 2. Türkiye Kooperatifler Fuarı'nın açılışını yaptı

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, 38 türde, yaklaşık 7 milyon ortağı olan 56 bin kooperatife hizmet sunduklarını belirterek, "Kooperatiflerin aynı bakanlık çatısı altında toplanması gerekiyor. Kooperatifleri daha hızlı ve verimli hale getirebilmek adına Türkiye bunu başarabilmeli." dedi.

07 Aralık 2017 Perşembe