T.C.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı

Haberler

Bakan Tüfenkci: Rabbim Mehmetçiklerimize yardım eylesin

Afrin'de terör örgütlerine karşı önemli bir operasyon yürütüldüğü belirten Tüfenkci, operasyonu yürüten Mehmetçiklere Allah'tan yardım diledi.

21 Ocak 2018 Pazar

Bakan Tüfenkci: Asla ve asla sınırlarımızın dibinde bir terör koridoru oluşturmayız

Bakan Tüfenkci, "Türkiye'de istikrar ve huzur noktasında, istikbalimizi ve istiklalimizi garanti altına alabilmek adına, hem huzur operasyonlarına devam edeceğiz hem de birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek, 2023 hedeflerine emin adımlarla gideceğiz." dedi

21 Ocak 2018 Pazar

Bakan Tüfenkci: Türkiye, güçlüdür, büyüktür, kendi göbeğini kesecek güçtedir

Bakan Tüfenkci, “biz bu millete aşığız, bu milleti seviyoruz. Bu milletin her bir ferdini birinci sınıf vatandaş olarak görüyoruz. Kapı kapı dolaşarak onlarla birlikte, beraber olacağız çünkü biz birlikte yola çıktık ve bu milletle yolumuza devam ediyoruz.” dedi

21 Ocak 2018 Pazar

Bakan Tüfenkci, "Türkiye 2023 hedeflerine adım adım gidecek"

Bakan Tüfenkci,'Dünya 5'ten büyüktür diyerek onurlu bir duruş sergileyen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın duruşunu da bu ülke yaşadı." dedi.

21 Ocak 2018 Pazar

Bakan Tüfenkci: Zihinlerdeki engelleri kaldırmaya çalışıyoruz

Bakan Tüfenkci, "İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın felsefesiyle hizmetlerimize devam ediyor, zihinlerdeki engelleri kaldırmaya çalışıyoruz" dedi.

21 Ocak 2018 Pazar

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Malatya'da

Bakan Tüfenkci, “Teröristlerin inlerine giriyoruz, girmeye de devam edeceğiz”dedi.

19 Ocak 2018 Cuma

Bakan Tüfenkci, NTV canlı yayınına konuk oldu

Bakan Tüfenkci, Suriye'deki gelişmelerle ilgili ABD'den gelen son açıklamayı olumlu bulduklarını belirterek, Çiftlik Bank benzeri başka firmalar da tespit edildiğini söyledi ve vatandaşları uyardı.

18 Ocak 2018 Perşembe

Bakan Tüfenkci: "Katar'da ihalelerde Türk firmalarına öncelik verilecek"

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Katar'da yapılacak 2022 Dünya Kupası ve beraberindeki iş hacminin, Türk firmalarını da heyecanlandırdığını belirterek "Katar Başbakanı, özellikle ihalelerde Türk firmalarına öncelik verileceğini ifade etti. Şimdi Türk firmalarının işi sıkı tutarak projeleriyle yakından ilgilenmelerini istiyoruz." dedi.

18 Ocak 2018 Perşembe

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci Katar'da

Bakan Tüfenkci, "İki ülke arasındaki transit geçişleri kolaylaştıracak, Irak üzerinden transit geçişler sağlayacak bir mekanizma oluşturmak istiyoruz." dedi.

16 Ocak 2018 Salı

Bakan Tüfenkci, Hem modern hem de geleneksel amatör sporların yanındayız

Bakan Tüfenkci, "Biz, gençlerimizin özellikle sporla uğraşmalarını, spor ahlak ve disiplinini almalarına büyük önem veriyoruz. Bu anlamda son yapılan değişikliklerle yerel yöneticilerimize de yasal anlamda yardımlar yapabilmesinin önünü açtık."

12 Ocak 2018 Cuma