T.C.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Eşya Ve Araç Satışları Yapacak

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, İzmir, Gaziantep, Kocaeli, Cilvegözü'nde çeşitli nedenlerle tasfiyelik hale gelmiş birçok eşya ve aracın satışını yapacak.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Eşya Ve Araç Satışları Yapacak

 

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, İzmir, Gaziantep, Kocaeli, Cilvegözü'nde  çeşitli nedenlerle tasfiyelik hale gelmiş birçok eşya ve aracın satışını yapacak.

Konuya ilişkin duyuru, Resmi Gazete'nin 16.01.2013 sayısında yayımlandı.

Buna göre, İzmir Tasfiye İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli en az 677 lira ile en çok 485 bin 750 lira arasında değişen aralarında binek otomobil, kapalı kasa kamyonet, arazi taşıtı, motosiklet, TIR çekici, çekici, damper gibi araç bulunan toplam 48 aracı, açık artırma suretiyle, ''Sevgi Mahallesi, 905 Sokak, No: 1 Gaziemir/İzmir'' adresindeki ihale salonunda 24 Ocak 2013 tarihinde saat 09.30'da satışa sunacak.

-Gaziantep-

Gaziantep Tasfiye İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli en az 30 lira ile en çok 6 bin 480 lira arasında değişen çay, ayakkabı bağcığı, votka ve benzeri 25 grup eşyayı açık artırma suretiyle, ''Kolejtepe Mahallesi, Mühendisevler Sokak, GAP Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Hizmet Binası'' adresinde 24 Ocak 2013 tarihinde saat 09.30'da satışa sunacak.

-Kocaeli-

Kocaeli Tasfiye İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli en az 309,68 lira ile en çok 100 bin 100,14 lira arasında değişen aralarında otomobil, TIR çekici, kapalı kasa kamyon ve motosikletin bulunduğu 20 aracı, açık artırma suretiyle, ''Gebze Öğretmenevi Konferans Salonu, Muallim Köy girişi Gebze-Kocaeli'' adresinde 6 Şubat 2013 tarihinde saat 09.30'da satışa sunacak.

-Cilvegözü-

Cilvegözü Tasfiye İşletme Müdürlüğü de, aralarında paket ve dökme siyah çay, muhtelif araç aksamı, boş tüp, bayan terliği, muhtelif marka av tüfeği ile aksam ve parçaları, av tüfeği fişeği ve cep telefonu parçalarının bulunduğu 50 grup eşyayı, açık artırma suretiyle ''Antakya Belediye Parkı Nikah ve Oda Tiyatrosu Salonu''nda 29 Ocak 2013 tarihinde saat 09.30'da satışa sunacak.

İlgililer, söz konusu ihalelere ilişkin ''Açık Artırma Yöntemiyle Eşya Satış Şartnamesi'' ve eklerini 10 lira karşılığında ilgili Müdürlük ve Bölge Müdürlük'lerinden alabilecek.

-Edirne-

Öte yandan Edirne Tasfiye İşletme Müdürlüğü aralarında otomobil, otobüs ve motosikletin bulunduğu 30 aracı açık artırma usulüyle satacak.

Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Edirne Tasfiye İşletme Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, satışa esas bedelleri, 303 lira ile 119 bin 656 lira arasında değişen araçların ihaleyle satışı, 23 Ocak Çarşamba günü Kapıkule Yolu'ndaki Arslanlı Tesisleri'nde yapılacak.

İhale dokümanı, 10 lira karşılığında Edirne Tasfiye İşletme Müdürlüğü ve Bölge müdürlüklerinden alınabilecek.